Logo Szkoły Podstawowej nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu

Mistrzostwa Zgierza w Szachach Drużynowych 2025

Dwie reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Zgierza w szachach drużynowych w dwóch kategoriach wiekowych: ID (klasy 1-6) i IMS (klasy 7 i 8).

Spisali się znakomicie, starsi uczniowie po zaciętej rywalizacji okazali się najlepszymi szachistami w naszym mieście, zajmując 1 miejsce, nasi młodsi szachiści zdobyli wicemistrzostwo Zgierza. Obie drużyny awansowały do Mistrzostw Powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • ID - Natalia Szymańska, Maciej Szer, Antoni Matysiak i Julian Trząskowski.
  • IMS - Aleksandra Barylska, Piotr Małecki, Franciszek Trząskowski i Patryk Zgierski.

Gratulacje.

Galeria zdjęć

Uczniowie przy stoliku szachowym Uczniowie przy stoliku szachowym Uczniowie przyjmują gratulacje od organizatora Uczniowie przyjmują gratulacje od organizatora Młodsza drużyna pozuje z dyplomem Starsza drużyna pozuje z dyplomem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności