Logo Szkoły Podstawowej nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu

Półfinał Wojewódzki Szachowego Konkursu Drużynowego 2025

Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w półfinale wojewódzkim w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Warto wspomnieć, że do 2 miejsca zabrakło jedynie jednego punktu, co pozwoliłoby wyprzedzić SP 14 z Pabianic i uzyskać dalszy awans.

Mimo to duże gratulacje za dotarcie do tego szczebla rozgrywek!

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Aleksandra Barylska,
  • Piotr Małecki,
  • Franciszek Trząskowski,
  • Patryk Zgierski,
  • Nataniel Maksalon.

Galeria zdjęć

Logo Turnieju Nasi uczniowie przy stoliku szachowym Nasi uczniowie pozują z dyplomem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności