Logo Szkoły Podstawowej nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu

Ślubowanie uczniów klas pierwszych 2025/2026

22 października w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci - ślubowanie uczniów klas pierwszych!

W obecności dumnych rodziców, nauczycieli, wychowawców, dyrekcji nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie pasowani na uczniów. W uroczystości wzięła też udział Pani Grażyna Mela -Skarbnik Miasta Zgierza. Na scenie nie zabrakło emocji - starsi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem powitali najmłodszych kolegów i koleżanki. Z kolei uczniowie klas pierwszych wzorowo zaśpiewali piosenki i wyrecytowali wiersze. Cała uroczystość zakończyła się wspólną zabawą oraz poczęstunkiem w klasach, gdzie dzieci i ich rodzice mogli spędzić czas z wychowawcami w miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzone chwile. Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze edukacyjnej!

Galeria zdjęć

Uczniowie klas pierwszych na scenie Uczniowie klasy 1b na scenie Uczennica klasy czwartej wita pierwszoklasistów Uczniowie klas pierwszych na scenie recytują wiersz Uczniowie klas pierwszych na scenie recytują wiersz Uczniowie klas pierwszych na scenie recytują wiersz Sekretarz Miasta wita pierwszoklasistów, rodziców i nauczycieli Poczet sztandarowy na tle pierwszoklasistów śpiewających Hymn Przedstawiciele uczniów klas pierwszych ślubują na Sztandar Szkoły Pani Dyrektor pasuje uczniów klasy 1A Pani Dyrektor pasuje uczniów klasy 1B Pani Dyrektor pasuje uczniów klasy 1C
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności