Zajęcia otwarte w czasie wakacji 2026
Informujemy, że zajęcia otwarte organizowane przez Gminę Miasto Zgierz na terenie SP 12 w Zgierzu odbędą się w drugim tygodniu wakacji, tj. od 6 do 10 lipca 2026r.
Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie zgierskich podstawówek z klas I-IV.
Zajęcia będą odbywały się w godzinach 7.30 - 16.00.
Zapisy będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w dniach 8-9 czerwca 2026r. w godzinach 7.00 - 15.00. Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj: zgloszenie_SP12_zajecia_otwarte_lato_2026 .
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.
Nie przyjmujemy zapisów na podstawie zgłoszeń telefonicznych, ani za pośrednictwem wiadomości elektronicznych.


