Konkurs przyrodniczy "Las - czy dobrze go już znasz?"
Hej, młodzi odkrywcy z klas IV-V SP12 Zgierz! Mamy super wiadomość! Rusza Nasz konkurs przyrodniczy, w którym możecie wykazać się swoją wiedzą o lesie i jego mieszkańcach!
Jeśli uwielbiacie spędzać czas na łonie natury, interesują Was drzewa, zwierzęta i wszystko, co żyje w lesie, ten konkurs jest właśnie dla Was! Czekają na Was nie tylko ciekawe zadania, ale też fantastyczne nagrody oraz możliwość zdobycia dodatkowych ocen z przyrody, biologii lub geografii!
ZAPISY JUŻ RUSZYŁY!
Zgłoście swój udział do 26 maja do:
- Pani Sylwii Bugajskiej
- Pani Anety Kłos
Do zobaczenia!

