Sukces naszych sportowców 29.05.2025
W dniu 29 maja, zespół chłopców i dziewczynek pod opieką szkoleniową Pana Piotra Królewiaka zajął II miejsce w Powiatowym Trójboju Lekkoatletycznym awansując tym samym do Półfinału Wojewódzkiego.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! :)

