Sukces naszych uczniów w konkursie "Zroluj zdrowie - siła wyborów"!
Wielkie gratulacje dla naszych uczniów: Amelii Retelewskiej, Mai Retelewskiej, Mai Gagis, Krzysztofa Cura i Bartosza Reksulaka z klasy 8c za zakwalifikowanie się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Zroluj zdrowie - siła wyborów"!
Podczas pikniku szkolnego z okazji Dnia Dziecka, Łódzki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, pani Urszula Jędrzejczyk, osobiście pogratulowała i nagrodziła cały zespół wraz z koordynatorem panią Sylwią Bugajską.
Jesteśmy niezmiernie dumni i trzymamy mocno kciuki za dalszy etap konkursu!
